• Új

Bionit fokhagyma-fagyöngy-galagonya tabletta 90db

Bionit Fokhagyma-Galagonya Fagyöngy 70db

A Bionit számára fontos a természetes és egészséges életmód, melyet tevékenységi körük is prezentál. Jelenleg 16 féle készítményt gyártanak, kizárólag természetes alapanyagok felhasználásával. Céluk, hogy állandóan bővítve termékeik körét, minél több emberhez eljuttassák a természet ezen jótékony hatású kincseit.

A fagyöngy vérnyomás-csökkentő, vérnyomásszabályzó hatással rendelkezik, a Fokhagyma A fokhagyma tágítja az ereket, csökkenti a vér káros LDL-koleszterin-szintjét, antioxidánsként serkenti az immunrendszert, a Galagonya rendkívül jó szíverősítő és szívnyugtató. Serkenti a szívizom vérellátását, értágító és vérnyomáscsökkentő hatású, fogyasztása javallt koszorúér-betegségek esetén.

Segít a vérkeringési problémák enyhítésében, visszaszorítja az érelmeszesedés kialakulását. Öregkori szívpanaszokra, illetve a szívizmok degenerációs megbetegedéseire is ajánlott. A megelőzés szempontjából fontos tartós, folyamatos fogyasztása. Huzamosabb ideig tartó alkalmazása során is teljesen veszélytelen, nem alakul ki hozzászokás, hatóanyaga nem toxikus, s nem halmozódik fel a szervezetben.

Tartósítószert nem tartalmaz!

Tárolás:
Száraz, hűvös, fénytől védett helyen.

1 740 Ft
Adóval együtt
Mennyiség

  • Megbízható webpatika, elégedett vevők! Megbízható webpatika, elégedett vevők!
  • Gyors kiszállítás. Gyors kiszállítás.
  • Gyors rendelésfeldolgozás. Gyors rendelésfeldolgozás.
  • 11 óráig leadott megrendelését GLS futárral 1-4 munkanap alatt kiszállítjuk. 
Díj: 795Ft, 15000Ft feletti megrendelés esetén ingyenes. Utánvét +100 Ft. 11 óráig leadott megrendelését GLS futárral 1-4 munkanap alatt kiszállítjuk. Díj: 795Ft, 15000Ft feletti megrendelés esetén ingyenes. Utánvét +100 Ft.
  • Ingyenes átvételi lehetőség a Budakeszi a Dió Patikában. Ingyenes átvételi lehetőség a Budakeszi a Dió Patikában.