Korábbi bejegyzések

Keresés a blogban

Tabletták

  • ADVIL ULTRA FORTE LAGY KAPSZ. 8X

    1 479 Ft -8% 1 361 Ft

    Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.

    Advil Ultra Forte lágy kapszula
    ibuprofén

  • ADVIL ULTRA FORTE LAGY KAPSZ. 16X

    2 489 Ft -8% 2 290 Ft

    Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.

    Advil Ultra Forte lágy kapszula
    ibuprofén

  • ADVIL ULTRA FORTE LAGY KAPSZ. 24X

    3 239 Ft -8% 2 980 Ft

    Az ibuprofén az ún. nem szteroid gyulladásgátlók csoportjába tartozik. Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
    Alkalmas különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, izomfájdalmak kezelésére, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint menstruációs fájdalom, hátfájás, fejfájás, migrén, fogfájás csillapítására, lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

    24 db

  • ADVIL ULTRA LAGY KAPSZ. 10X

    1 319 Ft -8% 1 213 Ft

    Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.

    Advil Ultra lágy kapszula
    ibuprofén

  • ADVIL ULTRA LAGY KAPSZ. 20X

    2 179 Ft -8% 2 005 Ft

    Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.

    Advil Ultra lágy kapszula
    ibuprofén

  • ALGOFLEX 400 MG FILMTABLETTA 10X

    1 329 Ft -10% 1 196 Ft

    Az Algoflex 400 mg hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer. Az Algoflex 400 mg 10, 20 és 30 db tablettát tartalmazó kiszerelésben elérhető.

    10 db-os kiszerelés

  • ALGOFLEX 400 MG FILMTABLETTA 20X

    2 129 Ft -10% 1 916 Ft

    Az Algoflex 400 mg hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer. Az Algoflex 400 mg 10, 20 és 30 db tablettát tartalmazó kiszerelésben elérhető.

    20 db-os kiszerelés

  • ALGOFLEX 400 MG FILMTABLETTA 30X

    2 929 Ft -10% 2 636 Ft

    Az Algoflex 400 mg hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer. Az Algoflex 400 mg 10, 20 és 30 db tablettát tartalmazó kiszerelésben elérhető.

    30 db-os kiszerelés

  • ALGOFLEX FORTE FILMTABLETTA 10X

    1 589 Ft -10% 1 430 Ft

    Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, lágyrészkárosodások, izomhúzódások kezelésére.

    Algoflex forte filmtabletta
    ibuprofén

  • ALGOFLEX FORTE FILMTABLETTA 20X

    2 369 Ft -10% 2 132 Ft

    Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, lágyrész károsodások, izomhúzódások kezelésére.

  • ALGOFLEX FORTE FILMTABLETTA 30X

    3 159 Ft -10% 2 843 Ft

    Algoflex forte filmtabletta
    ibuprofén

    Lüktető, szorító, hasogató fejfájás? Az Algoflex Forte 1,5x-es hatóanyag-tartalmával * hatékonyan csillapítja a fejfájást!
    * Az Algoflex 400 mg filmtabletta hatóanyag-tartalmához képest. 10, 20 és 30 darabos változatban is kapható.

    30 db

  • ALGOFLEX IZOM+IZULET 300MG RET.KKAPSZ. 20X

    2 179 Ft -10% 1 961 Ft

    Algoflex Izom+Ízület 300 mg retard kemény kapszula
    ibuprofén

    Az Algoflex Izom+Ízület kapszula hosszan tartó segítséget nyújt a különböző gyulladásos eredetű, hasogató és tartós ízületi fájdalmak kezelésére. Retardkapszula-formátumának köszönhetően a hatóanyag hosszan szívódik fel, ezért akár 12 órán át képes hatni izom és ízületi fájdalmak, gyulladások esetén. 10, 20 és 30 darabos változatban is kapható..

    20 db

  • ALGOFLEX RAPID 400MG LAGY KAPSZ. 20X

    2 489 Ft -10% 2 240 Ft

    Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula
    ibuprofén

    Rád tör a fejfájás? Miért várnál? Az új Algoflex Rapid lágyzselatin kapszulában lévő oldott hatóanyag azonnal felszabadul, így gyorsan űzi el a fejfájást.

    20 db

  • ANALGESIN DOLO 220MG FILMTABL. 10X

    959 Ft -8% 882 Ft

    Analgesin Dolo fájdalmat enyhítő és gyulladást csökkentő gyógyszer. A prosztaglandinok képződésének gátlásával hat. A fájdalomcsillapító hatás rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
    Az Analgesin Dolo enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) rövid távú, tüneti kezelésére javasolt.
    Feltétlenül forduljon orvoshoz, ha 3 napos kezelés után nem érzi jobban, vagy éppen rosszabbul érzi magát.

    10 db

  • ANALGESIN DOLO 220MG FILMTABL. 20X

    1 579 Ft -8% 1 453 Ft

    Analgesin Dolo fájdalmat enyhítő és gyulladást csökkentő gyógyszer. A prosztaglandinok képződésének gátlásával hat. A fájdalomcsillapító hatás rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
    Az Analgesin Dolo enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) rövid távú, tüneti kezelésére javasolt.
    Feltétlenül forduljon orvoshoz, ha 3 napos kezelés után nem érzi jobban, vagy éppen rosszabbul érzi magát.

    20 db

  • APRANAX DOLO 220MG FILMTABL. 20X

    1 289 Ft -8% 1 186 Ft

    Az Apranax Dolo naproxent tartalmaz, ami az úgy nevezett nem szteroid gyulladás-csökkentő gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez a gyógyszer csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.

  • APRANAX DOLO 220MG FILMTABL. 30X

    1 889 Ft -8% 1 738 Ft

    Az Apranax DOlo a következő esetekben használható:
    - különböző eredetű enyhe és középsúlyos fájdalmak rövid távú kezelése, mint: fejfájás, fogfájás, izom fájdalom, ízületi fájdalom, hátfájás és menstruációs fájdalom (diszmenorrea)
    - megfázáshoz vagy influenzához társuló láz csökkentésére és a társuló fájdalmak tüneti kezelésére.

  • ASPIRIN EFFECT 500MG SZAJB.DISZP.GRAN. 10X

    1 619 Ft -10% 1 457 Ft

    Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. Enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

  • ASPIRIN PLUS C PEZSGOTABL. 20X

    2 529 Ft -10% 2 276 Ft

    Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 8X

    879 Ft -10% 791 Ft

    Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

    Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta
    acetilszalicilsav

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 20X

    1 859 Ft -10% 1 673 Ft

    áz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta
    acetilszalicilsav.

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 40X

    2 999 Ft -10% 2 699 Ft

    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

  • BERES TRINELL PRO FILMTABL. 10X

    969 Ft -8% 891 Ft

    A Béres Trinell Pro láz és fájdalomcsillapító készítmény, szedése javasolt enyhe-középsúlyos fájdalom pl. menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, műtéteket követő fájdalom enyhítésére, illetve meghűlés okozta fájdalom és láz csillapítására.

  • BERES TRINELL PRO FILMTABL. 20X

    1 579 Ft -8% 1 453 Ft

    A Béres Trinell Pro láz és fájdalomcsillapító készítmény, szedése javasolt enyhe-középsúlyos fájdalom pl. menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, műtéteket követő fájdalom enyhítésére, illetve meghűlés okozta fájdalom és láz csillapítására.