Korábbi bejegyzések

Keresés a blogban

Forró italok

  • ASPIRIN COMPLEX 500MG/30MG GRAN.BELS.SZUSZP. 10X Bayer Forró italok 1,842.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógys... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN COMPLEX 500MG/30MG GRAN.BELS.SZUSZP. 10X

    2 529 Ft -5% 2 403 Ft

    Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.

    Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz
    acetilszalicilsav és pszeudoefedrin-hidroklorid

  • ASPIRIN COMPLEX 500MG/30MG GRAN.BELS.SZUSZP. 20X Bayer Forró italok 2,725.55 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógys... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN COMPLEX 500MG/30MG GRAN.BELS.SZUSZP. 20X

    3 579 Ft -5% 3 400 Ft

    Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.

    Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz
    acetilszalicilsav és pszeudoefedrin-hidroklorid

  • ASPIRIN COMPLEX FORRO ITAL 500MG/30MG GRAN. 10X Bayer Forró italok 1,899.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógysz... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN COMPLEX FORRO ITAL 500MG/30MG GRAN. 10X

    2 539 Ft -5% 2 412 Ft

    Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.
    Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum két hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.

  • COLDREX CITROM IZU POR BELS.OLDATHOZ 10X GlaxoSmithKline Forró italok 1,927.55 Dió patika online gyógyszertár internetes gyóg... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    COLDREX CITROM IZU POR BELS.OLDATHOZ 10X

    2 569 Ft -5% 2 441 Ft

    A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves, vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza, tüneteinek, mint például fejfájás, lázas állapot, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

    Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz
    paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, aszkorbinsav (C-vitamin)

  • COLDREX JUNIOR POR BELSOLEGES OLDATHOZ 10X GlaxoSmithKline Forró italok 1,879.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gy... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    COLDREX JUNIOR POR BELSOLEGES OLDATHOZ 10X

    2 719 Ft -5% 2 583 Ft

    Coldrex Junior por belsőleges oldathoz a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére 6 éves vagy annál idősebb gyermekek számára.

    Coldrex Junior por belsőleges oldathoz
    paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, aszkorbinsav

  • COLDREX MAXGRIP CITROM IZU POR BELS.OLD. 10X GlaxoSmithKline Forró italok 2,089.05 Dió patika online gyógyszertár internetes ... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    COLDREX MAXGRIP CITROM IZU POR BELS.OLD. 10X

    2 799 Ft -5% 2 659 Ft

    A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál.

    Coldrex MaxGrip citromízű por forróitalhoz
    paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, aszkorbinsav (C-vitamin)

  • COLDREX MAXGRIP MENTOL+ERDEI POR BELS.OLD.10X GlaxoSmithKline Forró italok 2,098.55 Dió patika online gyógyszertár internetes... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    COLDREX MAXGRIP MENTOL+ERDEI POR BELS.OLD.10X

    2 799 Ft -5% 2 659 Ft

    Alkalmazza a megfázás és influenza tüneteinek rövid távú enyhítésére, beleértve az alábbi tüneteket is: fejfájás, láz, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, orrmelléküreg gyulladás és a vele járó fájdalom.

    Coldrex Maxgrip Mentol és Erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz
    Paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, aszkorbinsav (C-vitamin)

  • COLDREX PLUS KOHOGES ELLENI POR BELS.OLD. 10X  Forró italok 2,089.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrende... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    COLDREX PLUS KOHOGES ELLENI POR BELS.OLD. 10X

    2 909 Ft -5% 2 764 Ft

    Hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: 
    a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, 
    orrmelléküreg-gyulladást; fellazítja a légúti váladékot, 
    és enyhíti a hurutos köhögést. 

  • HERBAL SWISS HOT DRINK 24X  Forró italok 2,189.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés Budakeszi Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    HERBAL SWISS HOT DRINK 24X

    3 999 Ft -5% 3 799 Ft

    Természetes összetevők.
    Gyógyszerek szedése mellett is alkalmazható (pl. antibiotikumok). Nem tartalmaz koffeint. A termék terhes vagy szoptató nők esetében is alkalmazható.

  • LOLIGRIP 500MG/200MG/25MG POR BELS.OLDAT 8X  Forró italok 1,189.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelé... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    LOLIGRIP 500MG/200MG/25MG POR BELS.OLDAT 8X

    2 389 Ft -5% 2 270 Ft

    A készítmény hatóanyagai: paracetamol, aszkorbinsav (C-vitamin) és feniramin-maleát.
    A Loligrip lázzal és/vagy fájdalommal járó megfázás, rövid távú orrdugulás vagy orrfolyás (rinitisz) és garatgyulladás tüneti kezelésére és enyhítésére szolgál felnőtteknél és 15 éves vagy idősebb serdülőknél.
    Ha 3 nap elteltével nem javul vagy éppenséggel romlik az állapota, forduljon orvoshoz!

  • NEO CITRAN BELSOLEGES POR FELNOTTEKNEK 6X GlaxoSmithKline Forró italok 1,538.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyó... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    NEO CITRAN BELSOLEGES POR FELNOTTEKNEK 6X

    2 409 Ft -5% 2 289 Ft

    Meleg italként fogyasztandó, citromos ízesítésű gyógyszer, mely hatékonyan szünteti meg az olyan tüneteket, mint

    • a torokfájás,
    • a láz,
    • a nátha,
    • a fejfájás,
    • a végtagfájdalom,
    • az izomfájdalom.

    Célszerű a betegség tüneteinek észlelése után mielőbb elkezdeni az alkalmazását.

    6 db

  • NEO CITRAN BELSOLEGES POR FELNOTTEKNEK 10X GlaxoSmithKline Forró italok 2,127.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gy... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    NEO CITRAN BELSOLEGES POR FELNOTTEKNEK 10X

    2 909 Ft -5% 2 764 Ft

    A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek és 14 évesnél idősebb serdülőknek a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére alkalmazandó.

  • NEO CITRAN BELSOLEGES POR FELNOTTEKNEK 14X GlaxoSmithKline Forró italok 2,429.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gy... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    NEO CITRAN BELSOLEGES POR FELNOTTEKNEK 14X

    3 329 Ft -5% 3 163 Ft

    Meleg italként fogyasztandó, citromos ízesítésű gyógyszer, mely hatékonyan szünteti meg az olyan tüneteket, mint

    • a torokfájás,
    • a láz,
    • a nátha,
    • a fejfájás,
    • a végtagfájdalom,
    • az izomfájdalom.

    Célszerű a betegség tüneteinek észlelése után mielőbb elkezdeni az alkalmazását.

    14 db

  • NEO CITRAN COLD AND SINUS POR BELS.OLDAT 10X GlaxoSmithKline Forró italok 2,070.05 Dió patika online gyógyszertár internetes ... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    NEO CITRAN COLD AND SINUS POR BELS.OLDAT 10X

    2 879 Ft -5% 2 735 Ft

    A Neo Citran Cold and Sinus speciális összetételével célzottan enyhíti az orrdugulással és feszítő melléküreg problémákkal járó megfázás tüneteit.

    Meleg italként fogyasztandó, erdei gyümölcsös ízesítésű gyógyszer, mely hatékonyan enyhíti az olyan tüneteket, mint

    • az orrdugulás
    • a melléküregi váladéklerakódás és nyomás
    • a láz,
    • a fájdalom (pl. fejfájás).

    Hatóanyagai tasakonként:

    • Láz- és fájdalomcsillapító: 500 mg paracetamol
    • Orrdugulás és orrmelléküreg problémák ellen: 30 mg pszeudoefedrin-hidroklorid

    10 db

  • NEO CITRAN MAX KOPTETO POR BELS.OLDAT 10X GlaxoSmithKline Forró italok 2,539.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyó... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    NEO CITRAN MAX KOPTETO POR BELS.OLDAT 10X

    3 309 Ft -5% 3 144 Ft

    A Neo Citran Max köptetővel megfázás, meghűlés és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére szolgál. Ezek közé a tünetek közé tartozik az enyhe/közepes erősségű fájdalom, láz, orrdugulás és hurutos köhögés. A Neo Citran Max köptetővel kizárólag felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára javasolt.

  • RUBOPHEN THERMO 500MG/10MG CUKORMENT.CITROM. 12X Sanofi Forró italok 1,789.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógy... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    RUBOPHEN THERMO 500MG/10MG CUKORMENT.CITROM. 12X

    2 639 Ft -5% 2 507 Ft

    A Rubophen Thermo cukormentes (500 mg paracetamol és 10 mg fenilefrin-hidroklorind hatóanyag tartalmú) granulátumból citromízű forróital készíthető, amely már felesleges cukor bevitel nélkül nélkül is gyorsan és hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza kellemetlen tüneteit.

  • WICK TRIACTIN CITROM IZU POR BELS.OLDAT 10X Wick Forró italok 2,193.55 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerren... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    WICK TRIACTIN CITROM IZU POR BELS.OLDAT 10X

    2 619 Ft -5% 2 488 Ft

    Hogyan szabaduljon meg a megfázás gyakori tüneteitől? Küzdje le őket! A hurutos köhögés, a fájdalom és a láz, az orrdugulás, a torokfájás a megfázás igen kellemetlen és gyakori tünetei. Próbálja ki a Wick TriActin forró italport. Egy megfázás elleni forró italpor és egy köptető egyedülálló* kombinációja.

    10 db