Szűrés beállítása

Korábbi bejegyzések

Keresés a blogban

ALMA AKCIÓS ÚJSÁG

Válogasson havi akciós katalógusunkból 10-30% kedvezménnyel.

  • ALGOPYRIN 500 MG TABL. 20X

    2 469 Ft -6% 2 319 Ft

    Az Algopyrin tabletta hatóanyaga a metamizol-nátrium. Erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és láz csillapítására szolgál, amennyiben más terápiás beavatkozás nem javasolt. A beadást követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.

  • ALLEGRA FORTE 180MG FILMTABL. 30X

    3 649 Ft -11% 3 239 Ft

    Allegra Forte 180mg filmtabletta
    fexofenadin-hidroklorid

    A szezonális allergiák időszakában javasolt az olyan tabletta formátumú készítmények szedése, melyek antihisztamin tartalmukkal segítenek visszanyerni az allergiamentes, teljes élet érzését. A modern antihisztamin készítmények szedése egyszerű, hatásuk gyors és hosszan tartó, a szervezet ezeket általában jól tolerálja – ehhez azonban fontos, hogy a megfelelő terméket válasszuk.
    Az Allegra és az Allegra Forte korszerű megoldást nyújthatnak az allergia kezelésében, hiszen hatóanyaguk – a fexofenadin – az újabb második generációs antihisztaminok csoportjába tartozik.

    30 db

  • APRANAX DOLO 100MG/G GEL 1X100G

    2 679 Ft -14% 2 299 Ft

    Az Apranax Dolo gél izom- és ízületi fájdalom, valamint valamint csont-ízületi gyulladás lokális kezelésére javallott. Hatékonyan csökkenti a gyulladást és csillapítja a fájdalmat. Az alkalmazása következtében a fájdalom és a duzzanat csökken, a fizikai kellemetlenség oldódik. Mentol és etanol tartalmának köszönhetően az Apranax Dolo gél lokálisan hűtő és fájdalomcsillapító hatást fejt ki.

    Naproxen hatóanyagú vény nélkül kapható gyógyszer.

    100 g

  • ASPIRIN PLUS C PEZSGOTABL. 20X

    2 899 Ft -14% 2 489 Ft

    Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 40X

    3 349 Ft -14% 2 879 Ft

    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

  • BETADINE KENOCS 20 G

    1 799 Ft -15% 1 529 Ft

    Betadine kenőcs hatékony a fertőzések helyi kezelésére és megelőzésére alkalmas.

    20 g

  • BILOBIL INTENSE 120MG KEMENY KAPSZ. 60X

    6 179 Ft -19% 4 999 Ft

    A Bilobil Intense egy gyógynövény, a páfrányfenyő (Ginkgo biloba) levelének száraz kivonatát tartalmazó gyógyszer.

  • BIOCO SZERVES KROM TABLETTA 60X

    2 519 Ft -14% 2 159 Ft

    A BioCo szerves KRÓM kizárólag szerves kötésű, jól hasznosuló króm(III)-pikolinát formában tartalmazza a normál vércukorszint fenntartásához szükséges krómot, magas, 250 µg-os hatóanyag-mennyiségben.

    A króm(III)-pikolinátból származó szerves króm jobb hasznosulással rendelkezik, mint a szervetlen króm (króm-klorid) vegyületek.

    A króm:

    • hozzájárul a normál vércukorszint fenntartásához,
    • részt vesz a makrotápanyagok normál anyagcseréjében.

    Adagolás: naponta 1 tablettát bő folyadékkal lenyelni.

    60 db

  • BIOCO SZERVES SZELEN TABL. 120X

    2 989 Ft -14% 2 569 Ft

    A BioCo szerves SZELÉN kizárólag szerves kötésű, jól hasznosuló L-szeleno-metionin formában tartalmazza az immunrendszer és pajzsmirigy normál működéséhez szükséges szelént, magas, 100 µg-os hatóanyag-mennyiségben.

    Az L-szeleno-metioninből származó szerves szelén jobb hasznosulással rendelkezik, mint a szervetlen szelén (pl. nátrium-szelenit, nátrium-szelenát) vegyületek.

    A szelén hozzájárul:

    • a pajzsmirigy normál működéséhez,
    • a haj és köröm normál állapotának fenntartásához,
    • az immunrendszer normál működéséhez,
    • a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

     

    Adagolás: naponta 1 tablettát bő folyadékkal lenyelni

    120 db

  • BIOCO SZERVES VAS TABLETTA 90X

    2 479 Ft -14% 2 129 Ft

    A BioCo szerves VAS kizárólag szerves kötésű glükonát formában tartalmazza a normál vörösvérsejt- és hemoglobin-képződéshez szükséges vasat jelentős, tablettánként 14 mg-os hatóanyag-mennyiségben. A termék nem tartalmaz szervetlen vas vegyületeket (pl. vas-szulfát).

    Fogyasztása javasolt vashiány esetén, illetve fokozott vasfogyasztást indokló esetekben (pl. terhesség, vagy menstruáció időszaka alatt).

    A vas:

    • hozzájárul a normál vörösvérsejt- és hemoglobin-képződéshez,
    • a normál szellemi működés fenntartásához,
    • részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban,
    • hozzájárul a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez, az immunrendszer normál működéséhez,
    • részt vesz a szervezet normál oxigénszállításában.

    Adagolás: naponta 1-3 tablettát időben elosztva, bő folyadékkal lenyelni.

    90 db

  • BIOMED ROZMARING KREM 2X 70G

    1 369 Ft -15% 1 169 Ft

    Fáradt és sajgó testrészek masszírozására ajánlott; izomhúzódások, izomfájdalmak, izomgörcsök, isiász, reumatikus jellegű ízületi gyulladások, zárt baleseti sérülések időszakában, ápolási céllal. Fokozza a bőr alatti kötőszövetekben az anyagcserét. Összes hatóanyag tartalom: 7,5%. Gazdaságos, DUPLA kiszerelés.

    2X 60 g

  • CANESTEN PLUS BIFONAZOL KREM 1X15G

    2 089 Ft -14% 1 789 Ft

    A Canesten Plus bifonazol krém hatóanyaga a bifonazol, egy széles spektrumú gombaellenes szer. Bőrfertőzést okozó gombák, úgynevezett dermatofiták, élesztőgombák, penészgombák és egyéb gombák által okozott bőrfertőzések és az ezzel járó tünetek kezelésére alkalmas. Alkalmazható a színes hámló bőrfelületet okozó fertőzés (eritrazma: a nagy hajlatok idült bakteriális bőrfertőzése) és az ezzel járó tünetek kezelésére. Továbbá gyulladásgátló hatása miatt csillapítja a viszketést is.

  • CENTRUM GUMIVITAMIN GYERMEK EPER/MALNA 30X

    2 759 Ft -14% 2 369 Ft

    Centrum eper-málna ízű gumivitamin vitaminokkal és ásványi anyagokkal gyermekeknek 3 éves kortól.

    Magas D-vitamin tartalom.

    A D-vitamin a gyermekek csontjainak megfelelő növekedéséhez és fejlődéséhez szükséges.

    A D-vitamin hozzájárul a gyermekek immunrendszerének megfelelő működéséhez.

    A jód hozzájárul a gyermekek megfelelő növekedéséhez.

  • CORSODYL MW ALKOHOLMENTES SZAJVIZ 300ML

    1 999 Ft -14% 1 719 Ft

    A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogínyproblémák gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését

    300 ml

  • DETRALEX 500MG FILMTABL. 60X

    6 129 Ft -14% 5 269 Ft

    A Detralex filmtabletta érvédő hatású gyógyszer. Gátolja a vénák tágulását és növeli a hajszálerek ellenállását.
    Az alsó végtag idült vénás elégtelenségének kezelésére ajánlott az alábbi esetekben: nehézláb érzése, feszülés, fájdalom, éjszakai lábikragörcs. Alkalmas heveny aranyeres krízis kezelésére is.

    60 db

  • DR CHEN KURKUMA KOLLAGEN FORTE KAPSZ. 60X

    2 689 Ft -15% 2 299 Ft

    Az ízületek épségéért, az emésztés egészségéért és a bőr rugalmasságáért kurkumával, kollagénnel, hialuronsavval és citrus bioflavonoiddal.

  • FLEXAGIL KREM 1X150G

    4 349 Ft -29% 3 079 Ft

    Fekete nadálytő gyökér kivonatot tartalmazó gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású készítmény.
    Zúzódások, izom- és ínszalaghúzódások, rándulások, ízületi fájdalmak, valamint a hát akut izomfájdalmának külsőleges kezelésére alkalmazható felnőttek és 12 év feletti gyermekek számára.

  • HYDROMINUM TABLETTA 30X

    3 369 Ft -19% 2 719 Ft

    Természetes növényi összetevői segítik a víz eltávolítását a szervezetből, így enyhítik a puffadás érzését, különösen a női ciklus második felében.

  • IBEROGAST BELSOLEGES OLDATOS CSEPPEK 20 ML

    2 219 Ft -14% 1 899 Ft

    Az Iberogast belsőleges oldatos cseppek a bélműködés funkcionális zavaraira ható 9 gyógynövényt tartalmazó kivonat.
    Emésztési zavar (funkcionális diszpepszia) tüneteinek kezelésére (étkezést követő hasi fájdalom, puffadás, korai teltségérzet, émelygés és diszkomfort-érzés, hányinger tünetei esetén).

  • IMODIUM 2MG KEMENY KAPSZULA 20X

    1 519 Ft -14% 1 299 Ft

    Amikor valami felborítja a tápanyagok és a víz bélben történő felszívódásának természetes egyensúlyát, az emésztőrendszer túl gyorsan kezd működni. Ez gyakori, lágy székletürüléshez vezet, amit hasmenésnek nevezünk.

    Az IMODIUM® 2 mg kemény kapszula egy loperamid-hidrokloridnak nevezett hatóanyagot tartalmaz, amely megnyugtatja az emésztőrendszert és segít, hogy az visszatérhessen normál működéséhez. Ez szilárdabb székletet eredményez. E kényes egyensúly visszaállításával, Ön hamarabb jobban érezheti magát és magabiztosan folytathatja napját.

    Krónikus, tartós hasmenés vagy bélműtétet követő állapot esetén az IMODIUM® - kezelés csak orvosi vizsgálatot követően, orvosi javaslat alapján történhet.

    20 db

  • KITONAIL 80MG/G GYOGYSZERES KOROMLAKK 1X3,3 ML

    5 859 Ft -20% 4 679 Ft

    spektrumú gombaellenes szer) az enyhén és közepesen fertőzött kézujjak és lábujjak körmei és a közvetlen környezetükben található bőr helyi kezelésére.
    A köröm gombás fertőzései (onihomikózis) kezelésére szolgál, amelyet fonalas gombák vagy más, a ciklopirox hatóanyaggal kezelhető gombák okoznak.
    Hatóanyaga a ciklopirox, amely megakadályozza a gombák növekedését és elpusztítja őket. Ezzel a körmei megjelenése is rendeződik.

    Naponta egyszer kell használni.

  • LOCERYL 50MG/ML GYOGYSZERES KOROMLAKK 1X2,5ML

    6 379 Ft -24% 4 839 Ft

    A Loceryl gyógyszeres körömlakk egy gombaellenes gyógyszeres körömlakk (szabad szemmel nem látható gombák okozta fertőzések kezelésére alkalmas gyógyszer).
    A Loceryl gyógyszeres körömlakkot legfeljebb 2 körmöt érintő köröm-mikózisok (gomba által okozott körömfertőzések) kezelésére használják.

  • MILLANDJOY LAKTAZ ENZIM ETRENDKIEG.TABL. 100X

    3 559 Ft -30% 2 489 Ft

    A MillandJoy aktív összetevője a természetes laktáz enzim.