Korábbi bejegyzések

Keresés a blogban

Termékek listája márka szerint Bayer

  • ASPIRIN PLUS C FORTE 800MG/480MG PEZSGOTABL. 10X Bayer Tabletták náthára 1,690.05 Dió patika online gyógyszertár internetes g... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN PLUS C FORTE 800MG/480MG PEZSGOTABL. 10X

    1 979 Ft -10% 1 781 Ft

    Az Aspirin Plus C Forte alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak, mint például fejfájás, fogfájás és menstruációs fájdalom, tüneteinek enyhítésére, illetve megfázásos és influenza-szerű tünetek esetén a fájdalom- és láz enyhítésére.

    Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta
    acetilszalicilsav és aszkorbinsav

  • ASPIRIN PLUS C PEZSGOTABL. 10X Bayer Tabletták náthára 1,348.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés B... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN PLUS C PEZSGOTABL. 10X

    1 559 Ft -10% 1 403 Ft

    Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.

    Aspirin plus C pezsgőtabletta
    400 mg acetilszalicilsav és 240 mg aszkorbinsav

  • ASPIRIN PLUS C PEZSGOTABL. 20X Bayer Tabletták 1,959.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés Budakeszi Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN PLUS C PEZSGOTABL. 20X

    2 399 Ft -10% 2 159 Ft

    Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 8X Bayer Fájdalom és Láz 674 Ft Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés ... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 8X

    799 Ft -10% 719 Ft

    Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

    Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta
    acetilszalicilsav

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 20X Bayer Fájdalom és Láz 1,399.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendel... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 20X

    1 719 Ft -10% 1 547 Ft

    áz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta
    acetilszalicilsav.

  • ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 40X Bayer Fájdalom és Láz 2,299.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendel... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ASPIRIN ULTRA 500MG BEVONT TABL. 40X

    2 829 Ft -10% 2 546 Ft

    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

  • BEPANTHEN BABY KENOCS 30G Bayer Hámosítók és fertőtlenítők 1,395.55 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendel... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    BEPANTHEN BABY KENOCS 30G

    1 469 Ft -10% 1 322 Ft

    Gyengéd ápolás és mindennapos védelem a pelenkakiütés ellen.

    A Bepanthen Baby kenőcs kettős hatással bír: védi a kisbaba popsiját a pelenkakiütés ellen, B5 provitamin tartalma pedig elősegíti a kisbaba érzékeny bőrének regenerálódását.

    Babád bőre sima, puha és rendkívül érzékeny. A babapopsi bőre vékonyabb, és pH-értkéke magasabb, mint a felnőtteké. Emiatt a kisbaba bőre különösen hajlamos az irritációra és a fertőzésekre, beleértve a pelenkakiütést. Mivel a kisbaba bőre különösen érzékeny, ezért olyan termékre van szüksége, amely megvédi a káros külső hatásoktól. A Bepanthen Baby kenőcs annyira finom, hogy a legérzékenyebb bőrre is alkalmazható minden pelenkacserénél, még a koraszülött csecsemőknél is. Nem tartalmaz tartósítószert, mint például a parabén, sem illatanyagot, színezéket és fertőtlenítőszert sem. A Bepanthen Baby kenőcs védőréteget képez a nedvesség káros hatásával szemben, és támogatja a regenerációs folyamatokat is.

    Bepanthen Baby kenőcs nemcsak a gyermekednek, hanem a számodra is tökéletes. Az anyatej a csecsemők ideális tápláléka, és ha a kisbabát megfelelően helyezed mellre, sok esetben elkerülhető a mellbimbó kisebesedése. Amennyiben a mellbimbó érzékeny bőréről is szeretnél gondoskodni, kend be vékonyan Bepanthen Baby kenőccsel minden szoptatás után. A Bepanthen Baby kenőcsben található dexpanthenol segíti a természetes gyógyulási folyamatokat és a bőr regenerációját, így ideális a szoptatás alatt a mell rendszeres ápolására.

    30 g

  • BEPANTHEN KENOCS 30 G Bayer Hámosítók és fertőtlenítők 1,196.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés B... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    BEPANTHEN KENOCS 30 G

    1 369 Ft -10% 1 232 Ft

    A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

    30 g

  • BEPANTHEN KENOCS 100 G Bayer Hámosítók és fertőtlenítők 2,599.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés ... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    BEPANTHEN KENOCS 100 G

    3 129 Ft -10% 2 816 Ft

    A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

    100 g

  • BEPANTHEN KREM 30 G Bayer Hámosítók és fertőtlenítők 1,291.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés Bud... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    BEPANTHEN KREM 30 G

    1 509 Ft -10% 1 358 Ft

    A Bepanthen krém elősegíti a bőr gyógyulását és regenerálódását napégés, illetve kisebb égési sérülések esetén. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében, mind az újraképződésében. A Bepanthen krém kevéssé zsíros, és azonnal beszívódik. Könnyű kenhetősége alkalmassá teszi fájdalmas napégések és enyhébb égési sérülések kezelésére.

     

    30 g

  • BEPANTHEN PLUS KREM 30 G Bayer Hámosítók és fertőtlenítők 1,439.10 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelé... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    BEPANTHEN PLUS KREM 30G

    1 669 Ft -10% 1 502 Ft

    A Bepanthen Plus krémet úgy alkották meg, hogy a sérült bőrt megvédje a fertőzésektől, enyhítse a fájdalmat, valamint elősegítse a bőr regenerálódását.

    A Bepanthen Plus krém egy kíméletes fertőtlenítő és a B5 provitamin kombinációjának köszönheti hatékonyságát. A fertőtlenítőszer véd a kórokozóktól, a B5 provitamin segít újjáépíteni a sérült bőrt, elősegíti a természetes gyógyulást, hűsítő hatása révén enyhíti a fájdalmat.

    30 g

  • CANESBALANCE HUVELYGEL 7X 5ML Bayer Hüvelyi fertőzések 3,239.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés B... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESBALANCE HUVELYGEL 7X 5ML

    3 859 Ft -10% 3 473 Ft

     A pH-egyensúly helyreállításával kezeli a bakteriális vaginózis tüneteit.

  • CANESFLOR HUVELYKAPSZULA 10X Bayer Hüvelyi fertőzések 3,329.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés Bu... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESFLOR HUVELYKAPSZULA 10X

    3 999 Ft -10% 3 599 Ft

    Canesflor hüvelykapszula

    • A Canesflor segít megelőzni a hüvelyi fertőzések kiújulását.
    • Védőgátat képez a hüvely nyálkahártyáján
    • Valamint visszaállítja a természetes hüvelyi környezetet.

    Gyógyászati segédeszköz

  • CANESFRESH SENSITIVE INTIM MOSAKODO GEL 200ML Bayer Hüvelyi fertőzések 2,049.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyó... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESFRESH SENSITIVE INTIM MOSAKODO GEL 200ML

    2 449 Ft -10% 2 204 Ft

    A CanesFresh intim mosakodógél praktikus kiegészítője lehet bármely hüvelygomba elleni terméknek, valamint más bakteriális fertőzés kezelésére szolgáló készítménynek.

    A CanesFresh Sensitive nyugtató hatású intim mosakodógél:

    • 12 órán át tartó komfortos érzést biztosít.
    • Védi az intim területek egyensúlyát és segít megelőzni az irritációt.
    • Összetételét és pH-értékét kifejezetten a fertőzött és irritált intim területek ápolására fejlesztették ki.
    • Szappan- és színezékmentes, ezzel is hozzájárulva a komfortos zuhanyzás érzéséhez.

    200 ml

  • CANESTEN 10MG/G KREM 1X20 G Bayer Körömgomba és bőrgomba elleni készítmények 1,295.10 Dió patika online gyógyszertár internet... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN 10MG/G KREM 1X20 G

    1 499 Ft -10% 1 349 Ft

    A bőrfelszín gombás megbetegedéseinek kezelésére szolgáló széles hatásspektrumú készítmény.

    A terhesség második és harmadik trimeszterében, valamint gyermekeknél is alkalmazható. Alkalmazása: naponta 2-3 alkalommal.

    Vény nélkül kapható gyógyszer.
    Hatóanyag: klotrimazol

  • CANESTEN KOMBI 200MG HUVELYTABL.3X + KREM Bayer Hüvelyi fertőzések 2,735.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógysz... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN KOMBI 200MG HUVELYTABL.3X + KREM

    3 229 Ft -10% 2 906 Ft

    Canesten Kombi két készítmény kombinációja. A 3 napos belső kezelés mellett a krém külsőleges használata teljes körű kezelést biztosít gombás fertőzések esetén.

    Vény nélkül kapható gyógyszer.
    Hatóanyag: klotrimazol.

    A hüvelytabletta a belső fertőzést szünteti meg, így a kezelés - napi egyszeri alkalmazással - mindössze 3 napig tart.

    A krém 1-2 hetes használata a külső nemi szervek gombás fertőzöttségét gyógyítja, így enyhíti a bőrirritációt és a kínzó viszketést. A szexuális partner egyidejű kezelésével a krém a visszafertőződés megelőzésében is segít. A teljes gyógyulás érdekében a kezelést a tünetek elmúlása után is célszerű még 2 hétig folytatni.

  • CANESTEN 10MG/ML KULSOLEGES OLDAT 1X20 ML Bayer Körömgomba és bőrgomba elleni készítmények 1,338.55 Dió patika online gyógysz... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN 10MG/ML KULSOLEGES OLDAT 1X20 ML

    1 639 Ft -10% 1 475 Ft

    A Canesten oldat a bőr gombás megbetegedéseinek, fertőzéseinek kezelésére. Külső nemi szervek gombás fertőzéseinél is alkalmazható, a Canesten hüvelytabletta kiegészítéseként.

  • CANESTEN 200MG HUVELYTABL. 3X Bayer Hüvelyi fertőzések 2,136.55 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés B... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN 200MG HUVELYTABL. 3X

    2 539 Ft -10% 2 285 Ft

    A Canesten gombás eredetű hüvelyfertőzés esetén nyújt gyors segítséget már 3 nap alatt.

    Vény nélkül kapható gyógyszer.
    Hatóanyag: klotrimazol.

    A hüvelytabletta közvetlenül a fertőzés helyén fejti ki hatását és használatával a belső fertőzés kezelése – napi egyszeri alkalmazással – csak
    3 napig tart.

    3 db

  • CANESTEN KOMBI UNO 500MG HUVELYTABL.+KREM 1X20G Bayer Hüvelyi fertőzések 2,689.00 Dió patika online gyógyszertár internetes g... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN KOMBI UNO 500MG HUVELYTABL.+KREM 1X20G

    3 469 Ft -10% 3 122 Ft

    A Canesten Kombi UNO két készítmény kombinációja. Az 1 napos belső kezelés mellett a krém külsőleges használata teljes körű kezelést biztosít gombás fertőzések esetén.

    Vény nélkül kapható gyógyszer.
    Hatóanyag: klotrimazol.

    A hüvelytabletta a belső fertőzést szünteti meg. Magas hatóanyagtartalmának és elnyújtott hatásának köszönhetően a hüvelyi belső kezelés egyszeri alkalmazással mindössze 1 napig tart.A krém 1-2 hetes használata a külső nemi szervek gombás fertőzöttségét gyógyítja, így enyhíti a bőrirritációt és a kínzó viszketést. A szexuális partner egyidejű kezelésével a krém a visszafertőződés megelőzésében is segít. A teljes gyógyulás érdekében a kezelést a tünetek elmúlása után is célszerű még 2 hétig folytatni.

    1 db+ 20g kenőcs

  • CANESTEN PLUS BIFONAZOL KREM 1X15G Bayer Körömgomba és bőrgomba elleni készítmények 1,359.00 Dió patika online gyógyszertár i... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN PLUS BIFONAZOL KREM 1X15G

    1 949 Ft -10% 1 754 Ft

    A Canesten Plus bifonazol krém hatóanyaga a bifonazol, egy széles spektrumú gombaellenes szer. Bőrfertőzést okozó gombák, úgynevezett dermatofiták, élesztőgombák, penészgombák és egyéb gombák által okozott bőrfertőzések és az ezzel járó tünetek kezelésére alkalmas. Alkalmazható a színes hámló bőrfelületet okozó fertőzés (eritrazma: a nagy hajlatok idült bakteriális bőrfertőzése) és az ezzel járó tünetek kezelésére. Továbbá gyulladásgátló hatása miatt csillapítja a viszketést is.

  • CANESTEN PLUS BIFONAZOL KULS.OLD.SPRAY 1X25ML Bayer Körömgomba és bőrgomba elleni készítmények 2,579.00 Dió patika online gyó... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN PLUS BIFONAZOL KULS.OLD.SPRAY 1X25ML

    2 679 Ft -10% 2 411 Ft

    Széles hatásspektrumú gombaellenes szer a nehezen hozzáférhető helyek kezelésére. A spray forma egyszerű és praktikus használatot biztosít. Elegendő naponta 1x alkalmazni.


    Vény nélkül kapható gyógyszer.
    Hatóanyag: bifonazol.

    25 ml

  • CANESTEN UNO 500MG LAGY HUVELYKAPSZ. 1X Bayer Hüvelyi fertőzések 2,529.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszer... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEN UNO 500MG LAGY HUVELYKAPSZ. 1X

    3 029 Ft -10% 2 726 Ft

    A Canesten UNO gombás eredetű hüvelyfertőzés esetén nyújt gyors segítséget 1 nap alatt.

    Vény nélkül kapható gyógyszer.

    Hatóanyag: klotrimazol.

    A Canesten UNO könnycsepp formájának köszönhetően Illeszkedik a test természetes vonalához, és a hüvelykapszula lágy bevonata  biztosítja a könnyű és gyengéd felhelyezést, még hüvely gyulladás esetén is.

    A  lágy hüvelykapszula gyorsan, percek alatt felolvad és bevonja a hüvelynyálkahártya felületét így csökkenti a visszafolyás esélyét. Ezáltal jól alkalmazható problémásabb helyzetekben is.

    Közvetlenül a fertőzés helyén fejti ki hatását, és használatával a belső fertőzés kezelése egyszeri alkalmazással mindössze 1 napig tart.

  • CANESTEST HUVELYFERTOZES TESZT 1X Bayer Tesztek 2,059.00 Dió patika online gyógyszertár internetes gyógyszerrendelés Budakeszi Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    CANESTEST HUVELYFERTOZES TESZT 1X

    2 589 Ft -10% 2 330 Ft

    Segíti a hüvelyi fertőzések otthoni diagnosztizálását és a megfelelő termék kiválasztását.

  • ELEVIT COMPLEX 1 ETRKIEG.FILMTABL. 30X Bayer Vitaminok és Nyomelemek  3,685.05 Dió patika online gyógyszertár internetes gyóg... Előnézet
    • Alacsonyabb ár

    ELEVIT COMPLEX 1 ETRKIEG.FILMTABL. 30X

    4 159 Ft -10% 3 743 Ft

    Az Elevit Complex 1 a fogantatás előtt és a terhesség 12. hetének végéig biztosítja a fontos mikrotápanyagokat.

    Célzottan erre az időszakra optimalizált mennyiségű vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz.

    A vitaminok két fő jellegzetessége, hogy fontos szerepet játszanak az életfolyamatok szabályozásában, és hogy szervezetünk nem képes előállításukra.

    Folsav és (a folsavnál könnyebben hasznosítható) Metafolin® tartalma révén hozzájárul egyes fejlődési rendellenességek kockázatának csökkentéséhez.* A kiegészítő folsav-bevitel növeli az anyai folátellátottság szintjét. Az alacsony anyai folátszint a magzati idegcső-záródási rendellenességek kialakulásának kockázati tényezője.

    30 db